درب ضد سرقت سپاهان درب ضد سرقت سپاهان .

درب ضد سرقت سپاهان

فروش انواع درب ضد سرقت

درب ضد سرقت به دلیل ساختاری که دارا است نسبت به درب های معمولی مقاوم تر و دارای امنیت بسیار بالاتری است. درب ضد سرقت از نظر ساختار داخلی، قفل، لولا و جنس با درب های معمولی متفاوت است. قفل ها در درب ضد سرقت بزرگتر و مقاوم تر هستند و درب های ضد سرقت علاوه بر این که امنیت خانه را در برابر سرقت تامین می کنند باید ویژگی های دیگری از قبیل عایق بودن در برابر گرما و سرما، رطوبت و صدا نیز باشند و در کنار همه اینها باید حس زیبایی را به محیط القا کند.

اجزای درب های ضد سرقت
 

قفل درب ضد سرقت
 

درب های  ضد سرقت بغیر از درب ضد سرقت ارزان حداقل دارای دو قفل می باشند که هر یک از این قفل ها دارای میزان امنیت متفاوتی هستند. و یکی از مهم ترین و اصلی ترین اجزا در درب ضد سرقت، قفل ها هستند. بنابراین هنگام خرید درب ضد سرقت حتما به قفل آن توجه کنید. 

لولای درب ضد سرقت
 

لولا در اکثر درب های ضد سرقت از خارج و یا از هر دو طرف پنهان است و این امر مانع از باز شدن درب به وسیله اهرم کردن لولا می شود.و لولا نیز نقش بسیار مهمی در درب ضد سرقت دارد 

لایه های درب ضد سرقت
 

درب ضد سرقت معمولا از لایه های مختلف تشکیل شده است. جنس لایه داخلی درب ضد سرقت معمولا از جنس فولاد است که با یک لایه از جنس های مختلف مانند ام دی اف و چوب طبیعی معمولا  روکش شده است. فضای خالی موجود در درب ضد سرقت نیز غالبا به وسیله پشم سنگ و یا فوم  پر می شود که این امر باعث می شود درب ضد سرقت عایق صدا و حرارت نیز باشد.

انواع درب ضد سرقت ترک، چینی و ایرانی در سپاهان درب به فروش می رسد.

 


برچسب: درب ضد سرقت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۸:۳۳ توسط:سپاهان درب موضوع: نظرات (0)